Молитва на початок навчального року у Вінницькому ННІЕ ТНЕУ

IMG 74933-го вересня 2018 року, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук та настоятель парафії Св.Вмч. Георгія Побідоносця прот.Сергій Волох у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ звершили молебень на початок нового навчального року.

На запрошення директора ВННІЕ ТНЕУ Погріщука Бориса Васильовича священнослужителі взяли участь в урочистому заході з нагоди Дня Знань. Спочатку звершили короткий молебень, після якого звернулися до всіх присутніх з вітальними словами, в якому дали настанови студентам, щоб примножували свої знання, любили свій вибір та завжди, у будь-якій ситуації, залишалися людьми. Після цього окропили святою водою викладачів та студентів, а також аудиторії ВННІЕ ТНЕУ.
На святі побували і представники Вінницької обласної влади: директор департаменту фінансів Микола Копачевський та заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії