Архієпископ Михаїл очолив святкове богослужіння на честь престольного свята кафедрального храму Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа

 03629 серпня 2018 року на свято Перенесення з Едеси до Константинополя нерукотворного Образа Господа Ісуса Христа престольне свято святкує кафедральний храм Вінницької єпархії.

У цей святковий день богослужіння очолив Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський.
Перед храмом владику привітали зі святом діти, які зустріли Його віршами та піднесли коровай та квіти.
На запричасному стиху проповідь з благословення владики виголосив прот.Микола Мельник.
Після Божественної Літургії архієпископ Михаїл очолив молебень за Єдину Помісну Православну Церкву, після відпусту якого звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.
Від імені духовенства та віруючих Вінницької єпархії з престольним святом кафедрального храму владику привітав секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук та підніс Йому, як символ Євхаристійної єдності, святу просфору та квіти.
Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, благочинний Калинівського району прот.Орест Шпак, благочинний Оратівського району прот.Ярослав Мацюк, благочинний Тульчинського району прот.Василь Коновал та духовенство Вінницької єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії