Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Св. рівноапостольного великого кн.Володимира у м.Вінниці

 01725 серпня 2018 року, в день пам’яті мчч. Фотія і Аникити, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Володимирської парафії м.Вінниці, де звершив чин заснування храму на честь Св. рівноапостольного великого кн.Володимира.

На подвір’ї владику зустріли і привітали віруючі, піднісши за традицією коровай та квіти. Настоятель ієрей Богдан Лащенко, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його звершити заснування храму.
Під час звершення богослужіння владика освятив наріжний камінь, який був закладений разом з пам’ятною грамотою у підмурок храму. Після завершення чину і многоліття владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.
Настоятель подякував владиці за Його молитви та мудрі настанови виголошені у цей святковий для громади день.
Далі архієпископ Михаїл нагородив Благословенними архієрейськими грамотами меценатів та активних парафіян, які потрудились на будівництві фундаменту храму.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, настоятель ієрей Богдан Лащенко та духовенство м.Вінниці.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії