Архієпископ Михаїл разом з вихованцями православного дитячого табору «Северин» помолився за Україну та взяв участь в урочистій церемонії підняття державного прапора України

 01023 серпня 2018 року, напередодні Дня Незалежності України, архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл відвідав дитячий православний табір «Северин», який був організований духовенством Жмеринського благочиння Вінницької єпархії УПЦ КП за підтримки Северинівської ОТГ та жертводавців.

Табір розташований у мальовничому куточку колишнього парку панського маєтку. У ньому перебуває біля 50-ти дітей віком від 9 до 16 років. Владика привіз дітям солодощі, духовну літературу тощо.
Напередодні Дня Незалежності України, в день Національного прапора архієпископ Михаїл разом з духовенством та дітьми помолились за Україну, за український народ, за наших воїнів, за перемогу над окупантами, за мир та злагоду. Після молебня владика благословив дітей та на згадку про сьогоднішню подію подарував кожному ікону Спасителя. Затим урочистою ходою з національною символікою всі підійшли до місця підняття прапора, де під виконання Державного гімну Національний прапор України піднісся у височінь і замайорів над табором.
Після урочистостей владика подарував табору прапор, який волонтери привезли із зони АТО з підписами наших хоробрих воїнів, після чого звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.
Далі владика оглянув таборове містечко, поспілкувався з дітьми та взяв участь у спільній трапезі.
Владиці співслужили та супроводжували: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Жмеринського району прот.Василь Ваврик та духовенство Жмеринського благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії