Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці у м.Шаргороді

 05519 серпня 2018 року на свято Преображення Господнього, у другій половині дня, архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл прибув з архіпастирським візитом до м.Шаргорода, де звершив чин заснування храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

На в’їзді у місто владику зустріла та привітала голова Шаргородської райдержадміністрації Катерина Кедик.
На місці будівництва храму владику привітали вихованці недільної школи та віряни. Настоятель храму прот.Василь Ваврик, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його звершити чин заснування храму.
Багато віруючих прийшло у цей святковий день на місце, де відбувалось богослужіння, щоб помолитись разом зі своїм архіпастирем та взяти участь у цій святковій події.
Владика звершив чин заснування храму, під час якого освятив наріжний камінь, який разом з пам’ятною грамотою був закладений у фундамент.
Після відпусту владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.
Також слова привітання віруючим виголосили голова Шаргородської райдержадміністрації Катерина Кедик, меценати та гості. Поздоровити вірних УПЦ КП з початком будівництва храму прибули і представники римсько-католицької громади м.Шаргорода. Після чого відбувся невеличкий концерт, в якому взяли участь хори православної та римсько-католицької громад.
Після завершення урочистостей владика Михаїл відвідав міське кладовище, де звершив заупокійну літію на могилі прот.Олега Бабака.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Шаргородського, Жмеринського та Ямпільського районів, настоятель храму прот.Василь Ваврик та духовенство благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії