Архієпископ Михаїл звершив богослужіння 8-ї неділі після П’ятидесятниці

 08322 липня 2018 року у 8-му неділю після П’ятидесятниці Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, звершив богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці. Також 22 липня є Днем народження владики, який цього року відзначає 50-літній ювілей.

Після читання Святого Євангелія владика виголосив проповідь на євангельську тематику.
Після Божественної Літургії архієпископ Михаїл очолив молебень за створення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви, після відпусту якого всі присутні вітали свого архіпастиря з ювілеєм.
Від імені духовенства та віруючих Вінницької єпархії зі словом поздоровлення до владики звернувся секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, який, зокрема, сказав: «Сьогодні у цьому скромному, але разом з тим і величному своїм богослужінням, кафедральному храмі Вінницької єпархії ми зібрались вознести молитву до Господа нашого Ісуса Христа за нашу Церкву, за нашу державу, за наш український народ, а також попросити у Всемилостивого Бога благоденства та довголіття для нашого архіпастиря Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, у день Його 50-літнього ювілею… Бажаємо Вам, Ваше Високопреосвященство, і надалі невтомно, у доброму здоров’ї та кріпості духу нести світло Христової Правди, міцно тримаючи жезл Свого Архієрейського служіння. Многії літа!»
Зі словами вітань до архієпископа Михаїла звертались і представники духовенства з різних благочинь єпархії, які взяли участь у соборному богослужінні. Численні поздоровлення владика приймав і від віруючих різних парафій, які прибули у цю неділю до храму.
Щоб привітати архієпископа Михаїла, на богослужіння завітали представники влади, депутатського корпусу та силових структур.
Від імені голови Вінницької ОДА Валерія Коровія вітальну адресу зачитав його заступник Олександр Крученюк, від імені голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника вітальну адресу зачитав працівник апарату Олег Романець, а також владика отримав вітання від керівника секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктора Вікалюка, начальника УСБУ у Вінницькій області Володимира Пахнюка через представників служби, начальника управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігоря Салецького та ін.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, благочинний Томашпільського району архімандрит Серафим (Котляров), благочинний Погребищенського району прот.Богдан Бабій, благочинний Калинівського району прот.Орест Шпак, благочинний Жмеринського, Шаргородського та Ямпільського районів прот.Василь Ваврик, благочинний Оратівського району прот.Ярослав Мацюк, благочинний Козятинського району прот.Роман Масира, благочинний Тульчинського району прот.Василь Коновал, в.о. благочинного Немирівського району прот.Георгій Грига, благочинний Липовецького району прот.Петро Ковальчук, благочинний Крижопільського району прот.Петро Підсадний, благочинний Іллінецького району прот.Ярослав Драч, благочинний Барського району ієрей Петро Давиденко, благочинний Мурованокуриловецького району ієрей Сергій Орловський та численне духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії