Черговий акт вандалізму проти УПЦ Київського Патріархату звершено у Вінниці

 016У ніч на 27 червня 2018 року біля храму Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці було звершено ціленаправлений акт вандалізму - знищено постать ангела біля Поклонного Хреста та зламані дерева.

Громада храму обурена такими діями вандалів. Весь час члени громади брали і беруть активну участь в облаштуванні, як самого храму, так і навколишньої території, тому людям боляче дивитись на такі дії вандалів, які, як завжди, залишаться непокараними. Хочемо нагадати, що це не перший випадок наруги над сакральними святинями у м.Вінниці, які належать громадам УПЦ КП. Цього року на Пасху на території парку “Хімік” вандалами був підпалений Поклонний Хрест, встановлений вірянами УПЦ КП - відео з цим актом вандалізму було викладене в мережі інтернет. Реакції ні від влади, ні від правоохоронних органів не було жодної. Якщо б щось подібне було вчинене проти Московського Патріархату (МП), то тут були б задіяні всі - від поліції до СБУ, не кажучи про місцеву владу, яка так тішиться від того, що Вінниця є, нібито, «найкомфортнішим» містом для проживання в Україні. Можливо для влади та МП це так і є, а для вірних УПЦ КП - це місце дискомфортного існування та виживання. Місцева влада робила і робить все, щоб існування нашої Церкви в м.Вінниці було нестерпним, але ми є люди віруючі, тому з терпінням переносили всі дії, які були спрямовані на стримання розвитку нашої Церкви. І, незважаючи на всі протидії, ми існували і будемо існувати.

Постає таке питання: «Чи є влада в місті Вінниці українською?», бо говорять вони гарно, та Господь вчив нас не за словами, а за ділами розпізнавати людину, а їхні діла говорять зовсім про інше. Звичайно, буде написана заява в поліцію, хоча ми не віримо, що хтось шукатиме вандалів. Будь-яка дія проти УПЦ КП робить нас лише сильнішими. У всі роки незалежності України парафії нашої Церкви на Вінниччині існували в умовах гонінь, ігнорувань, протидій, а у «найкомфортнішому» місті Вінниці й надалі продовжують існувати в цих умовах. Та попри все ми вистояли і утвердимось, бо з нами правда, а значить і Бог, Який завжди підтримує нас в ці нелегкі часи.

 005

 006

 007

 008

 018

 019

 020

Прес-служба Вінницької єпархії