Архієпископ Михаїл звершив чин освячення хреста на купол дзвіниці храму Покрови Пресвятої Богородиці с.Вінницькі Хутори

 0123 червня 2018 року, у 1-шу неділю після П’ятидесятниці, Всіх Святих, у другій половині дня, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до села Вінницькі Хутори, де звершив чин освячення хреста на купол дзвіниці храму Покрови Пресвятої Богородиці.

Перед храмом владику зустріли і привітали парафіяни, які за традицією піднесли Йому запашний коровай.
Настоятель храму прот.Василь Захарчук, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його освятити хрест на купол збудованої дзвіниці.
На подвір’ї храму зібрались віруючі, ветерани АТО, представники козацтва, які прийшли розділити радість цієї події і помолитися за свою громаду та за весь Український народ разом зі своїм архіпастирем.
Владика звершив чин освячення хреста, а після цього звернувся до віруючих з архіпастирським словом.
Після многоліття духовенство та віруючі мали можливість приклонитися до хреста та отримати помазання єлеєм. Потім хрест був воздвигнутий на купол дзвіниці.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, благочинний Калинівського району прот.Орест Шпак, настоятель Свято-Покровського храму прот.Василь Захарчук та духовенство Вінницького благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії