Громада парафії Св. апостола і євангеліста Іоана Богослова с.Березівки Бершадського благочиння відзначила 10-ту річницю від дня освячення престолу та храму

 01428 травня 2018 року, в день Святого Духа, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до села Березівки Бершадського благочиння, де взяв участь у святкових заходах з нагоди 10-ї річниці від дня освячення храму на честь Святого апостола і євангеліста Іоана Богослова.

Перед храмом владику зустріли діти та привітали Його віршами та піднесли запашний коровай і квіти.
У храмі, подаючи хрест своєму архіпастирю, настоятель ієрей Богдан Стрикалюк запросив владику звершити Святу Божественну Літургію та піднести молитви за мешканців села, за воїнів та за Єдину Помісну Українську Церкву.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь, в якій, зокрема, розповів про дію благодаті Святого Духа, яка перебуває у Святій Христовій Церкві.
Після відпусту архієпископ Михаїл привітав настоятеля та громаду з ювілеєм та побажав миру, злагоди і терпіння. Далі владика нагородив активістів парафії та меценатів Благословенними архієрейськими грамотами.
У свою чергу настоятель ієрей Богдан Стрикалюк подякував владиці за Його молитви за Церкву та Україну, побажав Йому Многих літ.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Бершадського району прот.Ростислав Процанін, благочинний Томашпільського району архімандрит Серафим (Котляров), благочинний Тульчинського району прот.Василь Коновал, настоятель храму ієрей Богдан Стрикалюк та духовенство Бершадського благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії