Архієпископ Михаїл благословив військовослужбовців НГУ під час прийняття ними присяги

 00726 травня 2018 року на Європейській площі м.Вінниці відбулось складання присяги на вірність Україні військовослужбовцями НГУ. На запрошення військового керівництва на урочистий захід прибув і Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський,

у супроводі благочинного Вінницького району прот.Миколи Мельника та капелана в/ч 3008 НГУ, настоятеля парафії Святого Архістратига Михаїла м.Вінниці прот.Михайла Бабія.
Також на заході були присутні голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, заступник начальника ЗТО НГУ по роботі з особовим складом полковник Володимир Гавриляк, командир в/ч 3008 НГУ полковник Сергій Мамченко, представники влади, військовослужбовці, батьки та рідні новобранців.
Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими героями та покладанням квітів до меморіалів загиблим. Після цього близько 170-ти військовослужбовців, серед яких і строковики, і контрактники, склали військову присягу. По завершенні до військових зі словами вітання звернувся голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та інші присутні.
Далі архієпископ Михаїл звершив молитву та благословив військових на захист своєї Вітчизни. Затим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, по завершенні якого окропив воїнів святою водою. Владика в цей день освятив і автомобіль, який був подарований НГУ представниками влади.
Після офіційної частини відбулось дефіле військового оркестру. Далі військовослужбовці НГУ продемонстрували свої навики рукопашного бою та дії під час військових операцій. Свою майстерність показали і кінологи зі своїми вихованцями.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії