Архієпископ Михаїл освятив каплицю на честь Свт. Миколая, Мирлікійського чудотворця, смт.Муровані Курилівці

 00522 травня 2018 року в день, коли Свята Православна Церква святкує перенесення мощей свт.Миколая Чудотворця із Мир Лікійських в м.Бар, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до смт.Муровані Курилівці, де звершив чин освячення каплиці на честь свт. Миколая.

Перед храмом свого архієрея радо зустрічали парафіяни. Також вихованці недільної школи привітали владику віршами та піднесли Йому запашний коровай і квіти. У храмі настоятель ієрей Сергій Орловський, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його освятити каплицю та піднести свої молитви за селище та за Україну.
Після освячення владика звершив Божественну Літургію. На запричасному стиху архієпископ Михаїл виголосив проповідь. У цей день храм був переповнений віруючими.
Після відпусту владика привітав громаду і настоятеля з цією знаменною подією, адже це перший, хоч і невеликий, храм у цьому районному центрі. Поруч з каплицею стараннями настоятеля, парафіян, меценатів залитий фундамент для великого храму, який невдовзі тут постане.
Владика нагородив Благословенними архієрейськими грамотами жертводавців. У свою чергу ієрей Сергій Орловський подякував Його Високопреосвященству за візит і побажав многих і благих літ в архіпастирському служінні.
Також сьогодні на молитву завітали прихожани Свято-Михайлівської парафії с.Хоньківці Могилів-Подільського району, якою опікується отець Сергій, щоб привітати місцеву громаду зі святом, та подарували ікону Святителя Миколая Чудотворця.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Мурованокуриловецького району, настоятель храму ієрей Сергій Орловський та духовенство Вінницької і Хмельницької єпархій.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії