Архієпископ Михаїл у Світлий понеділок відвідав Рівненську єпархію

 0569 квітня 2018 року у Світлий понеділок на запрошення Високопреосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув до Рівненської єпархії, де взяв участь у соборному богослужінні на честь престольного свята Свято-Воскресенського кафедрального собору м.Рівне.

У цей святковий сонячний день храм був вщент заповнений віруючими.
Богослужіння очолив Високопреосвященний Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький, і йому співслужили – Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, та Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, а також численне духовенство Рівненської єпархії.
На запричасному стиху віруючих зі святом привітали вихованці недільної школи, яка діє при кафедральному соборі, виконавши піснеспіви та вірші на Пасхальну тему.
Після відпусту Високопреосвященний архієпископ Іларіон подякував владикам за те, що вони прибули розділити з духовенством та віруючими Рівненської єпархії радість престольного свята Свято-Воскресенського кафедрального собору, і, як символ Євхаристійної єдності, підніс їм святі просфори.
Затим відбувся урочистий Хресний хід навколо собору з читанням Святого Євангелія.
Богослужіння завершилось многоліттям.
Під час поїздки владику супроводжував секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії