Архієпископ Михаїл звершив Пасхальні богослужіння

 0278 квітня 2018 року Свята Православна Церква святкує найвеличніше свято – Воскресіння Христове.
У цю урочисту Пасхальну ніч Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, звершив святкові богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці.

Богослужіння розпочалися Полуношницею, під час якої Плащаниця була перенесена з середини храму до вівтаря. Потім відбувся Пасхальний Хресний хід, після якого опівночі розпочалась Пасхальна Утреня.
Огласительне слово свт.Іоана Золотоустого з благословення владики виголосив прот.Ігор Сіранчук.

Після відпусту Пасхальної Утрені розпочались Пасхальні часи. Далі архієпископ Михаїл очолив Божественну Літургію. У цю урочисту і святкову Пасхальну ніч храм був переповнений віруючими, які були сповнені великою радістю Христового Воскресіння.
На богослужінні, за традицією, Святе Євангеліє було прочитане декількома мовами. Після цього владика виголосив Пасхальне Послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.
Велика кількість віруючих приступила до таїнств Сповіді та Причастя. Після заамвонної молитви владика освятив Артоси і пасхальні приношення, які в цей день віруючі принесли до храму.
Перед початком богослужіння до храму завітали керівники Вінницької області та привітали громаду зі святом.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужило духовенство кафедрального храму.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії