У Барському коледжі транспорту та будівництва провели патріотичні ігри

kozatsky-zabavy 127 березня в Барському коледжі транспорту та будівництва, що у Вінницькій області, проходили традиційні спортивні змагання «Козацькі забави». Чотири студентські команди прибули на традиційні ігри з козацькими хоругвами, в повній бойовій готовності та зі своїми вболівальниками.

Всі ми козацького роду. Маємо зростати, мужніти, бути сильними, щоб завжди бути готовими до захисту своєї неньки України! - проголосив у своєму вітальному слові директор коледжу Йосип Кібітлевський. Відбулась також посвята у козаки.
Отець Петро Давиденко, настоятель парафії Всіх Святих м.Бар, привітав усіх учасників команд, благословив їх на гарну гру та був запрошений в члени журі.
Козаки в розвідку ходили, маскувались, річкою переправлялись, зі зброєю вправлялись та спритністю вихвалялись. Переміг, звісно, найсильніший! Не обійшлось й без козацької кухні. Кожна команда зліпила десяток вареників. Хлопці старались, як могли. Вареники урочисто передали журі на оцінювання. Апогеєм змагань стало перетягування канатів. Справжні чоловічі поєдинки продемонстрували вихованці та тренери боксерського клубу «Барс». Всі аплодували, коли зовсім юний боксер на рівних вів бій зі своїм тренером.
Змагання закінчились та, за словами директора коледжу, цикл патріотичних заходів в навчальному закладі триває. Керівник коледжу вважає, що молодь потрібно виховувати в любові та з любов'ю до України.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії

за матеріалами сайту vlasno.info