У Вінниці презентували унікальний проект – «Хата під стріхою, останній штрих минулого тисячоліття»

IMG-2208a023f25a7e553df35e5d7a35a06c-V19 березня, у Вінницькій обласній філармонії «Плеяда» відбулася презентація творчого доробку талановитого подолянина, Народного художника України Володимира Козюка «Хата під стріхою, останній штрих минулого тисячоліття».

З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, у заході взяв участь настоятель парафії Святих Жон-Мироносиць м.Вінниці прот.Роман Петрик, який привітав мистця з творчим доробком та вручив йому Благословенну Архієрейську грамоту за відродження духовності в Україні.
Проект «Хата під стріхою» вважається однією з візитних карток України. З цієї хати вийшов ти – тут народилась Україна. Любов до рідної української хати, повага до свого народу спонукали Володимира Козюка на відповідальну двадцятирічну працю – створення величезної колекції (понад 450) зроблених власноруч фотографій традиційного українського житла. У творчому доробку митця також багато написаних з натури картин із зображенням цих хатинок.
«Хата під стріхою, останній штрих минулого тисячоліття» – унікальне наукове видання в Україні та у світі, що репрезентує хату під стріхою як прецедентний феномен України, аналіз якого базований на рекордному обсязі фактичного матеріалу, представленого фотографічно. Номінована на рекорд України.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії

за матеріалами www.myvin.com.ua