Відбулась загальна сповідь духовенства Вінницької єпархії

 00214 березня 2018 року, в день вшанування прпмц.Євдокії, у Вінницькій єпархії відбулась загальна сповідь духовенства.

Із-за неможливості вмістити весь клір єпархії в кафедральному храмі з благословення владики сповідь духовенства відбулась в різних благочиннях єпархії.
До Вінниці на богослужіння прибуло духовенство із Вінницького, Калинівського, Немирівського, Козятинського, Літинського, Тиврівського і Гайсинського благочинь.
Після Таїнства Покаяння духовенство взяло участь у богослужінні, яке очолив Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський. Під час Божественної Літургії Ранішосвячених Дарів духовенство і віруючі причастилися Святих Тайн Христових.
Після відпусту богослужіння владика виголосив проповідь, в якій, зокрема, наголосив на важливості Таїнства Покаяння у справі спасіння. Затим відбулось поклоніння Чесному і Животворчому Хресту Господньому.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, Благочинний Калинівського району прот.Орест Шпак, благочинний Козятинського району прот.Роман Масира, благочинний Гайсинського району прот.Ярослав Вольвин та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії