Чергова поїздка з допомогою у Торецьк

IMG-6d4db88d6233f6df7b5b295f56a1469e-VОтримавши на подорож благословення Високопреосвященного владики Михаїла, архієпископа Вінницького та Брацлавського, протоієрей Ростислав Процанін, благочинний Бершадського району, вирушив у чергову подорож на Схід для підтримки українського воїнства.

Понад дві тонни продуктів, медикаменти, засоби гігієни, теплі шкарпетки, рукавиці, зимове взуття, берці, бочки для питної води, тощо було зібрано небайдужими жителями Бершаді. До постійного доброчинства долучились студенти Бершадського медичного коледжу та учні шкіл таких сіл: Бирлівка, Війтівка, Березівка, Дяківка і Теофилівка.
Воїни радо зустрічали отця Ростислава на своїх бойових позиціях. Ділились своїми спогадами про пережитий час від останньої зустрічі, розповідали про свої сім’ї та про наболіле. Кожна зустріч – це неймовірна атмосфера любові та взаємовиручки. Разом зі священиком до хлопців приїхали депутат Вінницької обласної ради Володимир Зарічанський, Василь Максим’юк та Аліна Мазур, які стараються завжди надавати активну допомогу.
Наступного дня в місті Торецьк Донецької області було звершено Таїнство Хрещення та Миропомазання над маленьким хлопчиком-сиротою в одній із лікарень міста. Новоохрещений отримав у подарунок вишиту бісером іменну ікону, яку виготовив отець, та вишиванку, в яку був одягнутий при Таїнстві. Медичний персонал був щиро вдячний отцю Ростиславу за Хрещення малюка та надану допомогу знедоленим дітям прифронтового міста. Для малечі передано засоби гігієни, підгузки, дитяче харчування, питну дитячу воду та освячену воду, фрукти, іграшки та дитячий одяг.
Потім знову зустріч із військовими на околицях Торецька. Захисники подякували волонтерам за постійну підтримку та запевнили, що будуть стояти до перемоги в цій нелегкій російсько-українській війні. Перед дорогою додому отець Ростислав благословив воїнів та медиків на збереження їхнього життя.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії