У Барі вшанували пам’ять Героїв Крут

27654954 771064146420610 3430873138575021614 n29 січня на знак вшанування пам’яті Героїв Крут представники районної і міської влади, громадськості, духовенства, студентська та учнівська молодь, учасники АТО пройшли урочистою ходою центром міста до пам’ятника Тарасу Шевченку і фотостенду Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО, де відбувся мітинг-реквієм.

На мітингу був присутній настоятель парафії Всіх Святих м.Бар о.Петро Давиденко.
Подвиг молодих патріотів, які 100 років тому віддали своє життя за вільну і соборну Україну, а також сучасних Героїв, які загинули під час Революції Гідності та на Сході нашої держави у боротьбі за демократичний, європейський шлях розвитку України, її незалежність і територіальну цілісність, - незабутній, пам’ять про них – нетлінна. Таким був лейтмотив звернень Барського міського голови Артура Цицюрського та представників духовенства до учасників мітингу-реквієму.
Спільне виконання усіма присутніми Державного Гімну України та молитви, вірші і пісні на патріотичну тематику, які пролунали з уст талановитих виконавців, - усе це створило урочисту атмосферу.
По завершенні мітингу-реквієму барчани поклали квіти до фотостенду Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО і запалили лампадки пам’яті.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії