Священики Вінницької єпархії вкотре відвідали зону АТО

IMG-64804d4b761b455a345b73ab7fdd51c4-V24 січня 2018 року з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького та Брацлавського, священики та група волонтерів вирушили з Вінниччини на Донбас.

Жителі Бершадщини та сіл Мончин і Сопин Погребищенського району зібрали 2 тонни допомоги для підтримки бойового духу наших захисників. Загалом було подолано майже три тисячі кілометрів шляху, на якому відвідали позиції Української армії, дітей-сиріт, та поспілкувались з активістами Українського руху міста Торецьк Донецької області. Священики: Ростислав Процанін – благочинний Бершадського району, та Іван Мельникович – настоятель парафій сіл Мончин і Сопин Погребищенського району, благословили воїнів та їхні бліндажі Богоявленською святою водою, щоб Господь додав витривалості в нелегких умовах війни та зберіг життя кожному воїну. Від владики Михаїла священиками передано молитовники для воїнів та іконки. Було відвідані позиції в Ясинуватському р-ні та на околицях м.Торецьк, що біля Горлівки. Під час поїздки священикам допомагали Василь Максимюк та Аліна Мазур. У дитячому відділенні лікарні м. Торецьк відбувся чин наречення трьохмісячного хлопчика, від якого відмовились батьки. Малюкам волонтери привезли підгузки, вологі серветки, молочні каші, фруктові пюре, воду та інші продукти харчування. Медичні працівники цього відділення подякували добродіям за чуйність та любов до дітей.
Під час зустрічі з активістами м.Торецьк Сергієм Поплавцем та Володимиром Єльцем було обговорено питання щодо утворення релігійної громади УПЦ КП в їхньому місті та ряд інших важливих питань.
Дорогою додому священики та волонтери завітали в гості до голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії