Напередодні Різдвяних свят духовенство Вінницької єпархії відвідало сиротинці та будинки людей похилого віку

IMG-5a1a2ea286aef0ca788dfde27319b563-VДо Новорічних та Різдвяних свят відділ соціального служіння Вінницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату провів чергову акцію милосердя та допомоги.

Напередодні свята святого Миколая Чудотворця голова соціально служіння ієрей Димитрій Паршин разом із настоятелем храму Свв. Жон-Мироносиць протоієреєм Романом Петриком відвідали дитячий будинок сиріт смт. Стрижавка. Дітям було передано одяг, іграшки, а також солодкі подарунки. 24 грудня, у неділю 29-ту після П'ятидесятниці, після Божественної Літургії голова соціального служіння відвідав будинок людей похилого віку, що у селі Нова Гребля Калинівського р-ну. Отець Димитрій звернувся до усіх присутніх зі словами привітань з нагоди Новорічних та Різдвяних свят. Після чого людям було роздано солодощі, одяг, а також продукти харчування. 27 грудня у середу голова відділу соціального служіння також відвідав будинок людей похилого віку, що у с. Вівсяники Козятинського р-ну, де також було надано соціальну допомогу бідним та знедоленим людям.
Відділ соціального служіння висловлює велику щиросердечну подякую усім людям, усім священикам Вінницької єпархії УПЦ Київського Патріархату, які долучилися до цієї благодійної передноворічної допомоги та відгукнулись на заклик доброї справи. Нехай Всемилостивий Господь воздасть Вам сторицею за Ваші благоугодні справи та труди.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії