Подарунки від Святого Миколая дітям Донбасу та воїнам-захисникам

imageНемає на світі людини, яка не сподівається якогось чуда в своєму житті, особливо в день Святого Миколая. І от, щоб подарувати частинку тепла і щастя дітям-сиротам та нашим захисникам на передовій Донбасу з м.Бершадь Вінницької області 20 грудня вирушив бус, який віз більш як 2,5 тонни вантажу.

З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького та Брацлавського, поїздку очолив благочинний Бершадського району Ростислав Процанін. Серед подарунків були: в’язані шкарпетки, рукавиці, засоби гігієни, одяг, взуття, печиво, цукерки, вода, памперси, дитяче харчування, канцелярське приладдя, книжки, іграшки, листи, малюнки, військово-польові телефони ТА-57, буржуйка, комплект нових шин до “таблетки” тощо. Все це та пальне на дорогу було пожертвувано дітьми та дорослими Бершадщини, які долучилися до акції “Миколай солдатам та дітям Донбасу”. У поїздці о. Ростислава супроводжували Василь Максим’юк та Аліна Мазур, які допомагали за покликом душі творити добро.
У м. Покровськ Донецької обл. відбулась зустріч із настоятелем Свято-Покровської парафії УПЦ КП Донецької єпархії ієреєм Олександром Солдатенком. На прохання о. Олександра було зібрано церковну утвар та літературу. У допомозі взяли участь Бершадське, Томашпільське та Тростянецьке благочиння. Священики домовились і надалі допомагати один одному в несінні послуху священства.
Бійці 17 батальйону 57 ОМПБр, що в Ясиноватському р-ні Донецької обл., з великою радістю зустріли волонтерів та подякували за любов та турботу, запевнивши, що повернуться додому лише з перемогою.
Після цієї зустрічі добродійники відправились в м.Торецьк, де передали благодійну допомогу дітям-сиротам, які проживають і виховуються у двох спецзакладах цього міста. Як вихованці так і персонал сиротинців були щиро вражені турботою бершадчан.
Наступним пунктом милосердя була зустріч із нашими захисниками під Горлівкою. Приємні миті радості та спілкування дають зрозуміти, на скільки важливим є й надалі підтримувати наших військових. На згадку про зустріч волонтерам подарували шеврон 15 батальйону 128 ОГПБр.
Під час перебування у Торецьку свою допомогу надала місцева активістка визвольного руху від російської окупації волонтер Галина Студеннікова. За що їй подякували та подарували червоно-чорний прапор – символ Української повстанської армії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії