Військовий капелан благословив новобранців в/ч 3008 НГУ на проходження строкової служби

IMG 213016 грудня 27 призовників військової частини 3008 Національної гвардії України склали присягу на вірність українському народу.
Після вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули при виконанні бойових завдань на Сході держави, солдати приступили до офіційної церемонії складання присяги.

З визначною життєвою подією строковиків, їх рідних та близьких привітав голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.
На проходження військової служби строковиків благословив військовий капелан прот.Михайло Бабій.
Затим голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно з командиром військової частини 3008 Національної гвардії України Сергієм Мамченком вручили окремим військовикам відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», а також нагородили грамотами волонтерів.
На завершення ж заходу призовники продемонстрували свої вміння у показових виступах.

Напередодні, 15.12.2017р., військовий капелан протоієрей Михайло Бабій тут у в/ч № 3008 провів лекцію для військовослужбовців строкової служби та за контрактом на тему "Тлумачення Заповідей Блаженства" та відповів на запитання воїнів. На лекції були присутні 80 військовослужбовців.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії
за матеріалами vin.go.ua