У м.Бершаді відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня волонтера

24775197 1910388035652837 1309894496520244121 n5 грудня 2017 року з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, благочинний Бершадського району прот. Ростислав Процанін взяв участь у святкуванні з нагоди Міжнародного дня волонтера.

У залі засідань Бершадської районної ради відбулося засідання круглого столу за участю голови районної ради Михайла Бурлаки, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, голів сільських територіальних громад, директорів навчальних закладів, установ та представників громадських організацій, які займаються волонтерською діяльністю.
У ході спілкування наголошувалось на тому, що волонтерство має стати нагальною потребою суспільства, формуючи доброту, щирість та співчуття у нового покоління. Сьогодні багато ідей та акцій відбуваються з ініціативи школярської молоді. Обговорювались проблеми, які виникають в учасників АТО після повернення додому та шляхи їх вирішення силами волонтерських організацій.
На завершення засідання за активну волонтерську та благодійницьку діяльність у підтримці Української армії, розвиток волонтерського руху на Бершадщині, сприяння патріотичному вихованню дітей і учнівської молоді та з нагоди Міжнародного Дня волонтера о. Ростиславу та учасникам заходу було вручено подяки від Бершадської райдержадміністрації та районної ради.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії