Архієпископ Михаїл звершив чин заснування храму на честь Святого пророка Божого Іллі села Соколова Хмільницького благочиння

 0052 грудня 2017 року, в день пам’яті прп.Варлаама, ігумена Печерського, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до села Соколова Хмільницького благочиння, де звершив чин заснування храму на честь Св. пророка Божого Іллі.

На місті звершення чину владику зустріли і привітали парафіяни, які за українським звичаєм піднесли Йому запашний коровай. Настоятель храму прот.Іван Пукас, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його закласти наріжний камінь в підмурок храму і благословити будівництво.
У цей день, не дивлячись на погоду, до місця будівництва зійшлось багато мешканців села, які разом з владикою та духовенством молились за те, щоб Господь благословив якнайшвидше піднести храм на славу Його.
Після звершення чину заснування архієпископ Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому, зокрема, подякував меценатам і благодійникам, які долучаються до будівництва.
Богослужіння завершилось многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, в.о. благочинного Хмільницького району, настоятель парафії прот.Іван Пукас та духовенство благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії