Архієпископ Михаїл звершив чин освячення храму на честь Св. вмч. Димитрія Солунського с.Рожична Оратівського благочиння

 02026 листопада у неділю 25-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті свт. Іоана, архієп. Константинопольського, Золотоустого, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до с.Рожична Оратівського району, де звершив чин освячення храму на честь Св. вмч. Димитрія Солунського та очолив Божественну Літургію.

Перед храмом владику привітали парафіяни та піднесли за традицією запашний коровай.
У храмі настоятель ієрей Діонисій Карпов, подаючи хрест своєму архіпастирю запросив Його звершити освячення храму та престолу, очолити Божественну Літургію.
Під час чину освячення відбувся Хресний хід з мощами навколо храму. Після відпусту чину освячення владика очолив святкову Літургію, під час якої багато віруючих, а особливо дітей приступили до Таїнства Євхаристії.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь, в якій розповів про значення храму та закликав віруючих разом храмами рукотворними будувати і храми своїх душ.
Після богослужінь архієпископ Михаїл привітав громаду з цією величною святковою подією – освяченням храму.
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика нагородив головного мецената Виходзя П.В. орденом Христа Спасителя. Також нагороди з рук архієрея в цей день отримали благодійники та будівничі храму.
Помолитись та привітати громаду в цей святковий день до храму завітали голова Оратівської райради Лошак Г.В. та голова Оратівської ОТГ Барський І.І.
Отець Діонисій подякував владиці за Його архіпастирські молитви, які він підніс сьогодні за мешканців села, за наших воїнів і за мир і злагоду в Україні та вручив Йому просфору.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Оратівського району прот.Ярослав Мацюк, благочинний Липовецького району прот.Петро Ковальчук, настоятель храму ієрей Діонисій Карпов та духовенство Оратівського і Липовецького благочинь.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії