Архієпископ Михаїл привітав колектив Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова з нагоди 100-ліття від дня заснування

Image4222 листопада 2017 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, у супроводі секретаря єпархії прот.Ігоря Сіранчука, прибув до Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, де взяв участь в урочистостях з нагоди 100-літнього ювілею медичного закладу.

Владика від імені Вінницької єпархії УПЦ КП привітав головного лікаря Олександра Жупанова та весь колектив з віковим ювілеєм та вручив пам’ятні подарунки.
У заходах взяли також участь: голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова Вінницької облРади Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник управління у справах національностей і релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький, представники Вінницької обласної Ради Церков, гості з Вінниччини та інших областей та міст України.
Під час урочистостей були зачитані вітання від Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії