Архієпископ Михаїл звершив святкове богослужіння з нагоди вшанування Собору Архангела Божого Михаїла та інших небесних сил безплотних

 02421 листопада 2017 року Свята Православна Церква вшановує Собор Архістратига БожогМихаїла та інших небесних сил безплотних.
У цей святковий день свого небесного покровителя Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, очолив святкову Божественну Літургію у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці.

Під час богослужіння владика підніс свої молитви за упокій душ Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої держави в час Революції Гідності, четверту річницю якої ми відзначаємо в цей день, а також за воїнів, які поклали своє життя на полі битви в боротьбі з російськими окупантами. Також у цей святковий день владика закликав Боже благословення на наших воїнів, які захищають нашу державу на Сході України.
На запричасному стиху архієпископ Михаїл звернувся до віруючих з архіпастирським словом, в якому розповів про сутність сьогоднішнього свята.
Після Божественної Літургії владика очолив молебень до Святого Архістратига Михаїла, після відпусту якого ще раз привітав віруючих зі святом Собору Архангела Божого Михаїла та інших небесних сил безплотних та зі святом Свободи і Гідності, яке відзначає сьогодні наша держава.
Сьогодні привітати владику до храму завітали: голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, начальник УСБУ у Вінницькій області, генерал-майор Володимир Пахнюк, заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк, начальник управління у справах національностей і релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький. У вітальному слові голова Вінницької ОДА подякував владиці за Його працю, а також привітав всіх присутніх з днем Свободи і Гідності.
Від імені духовенства та віруючих Вінницької єпархії свого архіпастиря привітав секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук.
У цей святковий день владику вітали представники благочинь, військові та віряни.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, благочинний Томашпільського району архімандрит Серафим (Котляров), благочинний Крижопільського району прот.Петро Підсадний та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії