Капелан в/ч 3008 НГУ прот.Михайло Бабій один місяць пробув у зоні АТО

IMG 20171015 092007З 11 жовтня по 13 листопада військовий капелан в/ч 3008 прот.Михайло Бабій перебував в зоні АТО (сектор «Л») з капеланською місією та благословенням для воїнів НГУ Західно-територіального угруповання.

У багатьох військовослужбовців, які тривалий час перебували на Сході, можна було відчути спрагу до Божого Слова, до молитви, до Святих Таїнств Сповіді і Причастя, до духовного спілкування зі священиком, щоб розширити своє знання про Божественний Промисел відносно кожної людини, а найперше – військовослужбовців.
14 жовтня на свято Покрови Божої матері була звершені Божественна Літургія та Подячний молебень, виголошене вітальне слово до Дня Захисника України перед військовослужбовцями штабу угрупування «Л» в м.Рубіжне.
Отець Михайло привітав усіх зі святом та побажав їм мати мужнє серце, непохитну віру в Бога, віру в перемогу України над агресором, закликав Пресвяту Богородицю, щоб покрила всіх воїнів Українського війська своїм чесним омофором, щоб вони неушкодженими повернулись до своїх рідних домівок.
За час даної ротації в каплиці Святого вмч. і цілителя Пантелеймона при штабі угрупування НГУ в м.Рубіжному було звершено 17 Божественних Літургій, молебнів за воїнів, що знаходяться в с.Гречишкіно, Леуреатове, Штурмове (Новоайдарський р-н.), в с.Широкий, Новоборове (Станично-Луганський р-н.), в м.Попасна, Сіверськ, в с.Тошківка, Золоте, Гірське.
Також відбулись зустрічі з учнями ЗОШ с.Голубівка Кремінського р-ну, с.Калмиківка Старобільського р-ну, с.Широкий Станично-Луганського р-ну, м.Сіверськ на тему «Духовно-патріотичне виховання підростаючих захисників України».

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії