Архіпастирський візит до храму Святого архистратига Михаїла с.Паріївки Іллінецького району

 01319 листопада 2017 року в неділю 24-ту після П’ятидесятниці, на запрошення настоятеля ієрея Артемія Колбасюка і громади, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув до храму Святого архистратига Михаїла с.Паріївки Іллінецького благочиння, де звершив Божественну Літургію.

Перед храмом владику привітали віршами діти та піднесли запашний коровай. У притворі владику зустрів і привітав настоятель ієрей Артемій Колбасюк, який запросив свого архіпастиря очолити Божественну Літургію та піднести свої архіпастирські молитви за мир і злагоду в Україні.
Під час богослужіння духовенство та віруючі молились разом зі своїм архіпастирем за наших воїнів, за владу, за мешканців села і за нашу перемогу над російським агресором.
На запричасному стиху владика виголосив проповідь на тему Євангельського читання, в якій розкрив істинність вчення Ісуса Христа про загальне воскресіння мертвих.
Після відпусту настоятель подякував архієпископу Михаїлу за Його молитви і підніс святу просфору, як символ Євхаристійного єднання.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Іллінецького району ієрей Ярослав Драч, настоятель храму ієрей Артемій Колбасюк та духовенство благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії