Архієпископ Михаїл звершив чин освячення храму на честь Вознесіння Господнього м.Тульчина

 02218 листопада 2017 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до м.Тульчина, де звершив чин освячення храму на честь Вознесіння Господнього.

Перед храмом владику зустріли і привітали віршами діти та піднесли запашний коровай. У храмі настоятель прот.Василь Коновал, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його звершити освячення храму та Божественну Літургію.
Після чину освячення престолу і храму владика очолив Божественну Літургію, під час якої на запричасному стиху звернувся до віруючих з архіпастирським словом.
Після відпусту архієпископ Михаїл з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив релігійну громаду Патріаршою грамотою. Церковні нагороди з рук архієрея отримали воїни АТО та герої-чорнобильці.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: економ єпархії, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, благочинний Тульчинського району, настоятель храму прот.Василь Коновал, благочинний Томашпільського району архімандрит Серафим (Котляров), благочинний Тростянецького району прот.Михайло Торбахевич, благочинний Бершадського району прот.Ростислав Процанін, благочинний Крижопільського району прот.Петро Підсадний, духовенство Вінницької, Хмельницької єпархій та м.Києва.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії