Прот.Ростислав Процанін в черговий раз відвідав зону АТО

798e57ef8d3b2cb715a08de42c192d66Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, благочинний Бершадського району, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці прот. Ростислав Процанін та волонтер Аліна Мазур здійснили поїздку у зону проведення АТО, де відвідали бійців 17 ОМПБ 57 бригади на місцях дислокацій у Донецької області.

1500 км різних шляхів подолали наші земляки, щоб привезти допомогу, підбадьорити хлопців словами підтримки, щирою молитвою та дитячими малюнками. Цього разу бійці отримали медикаменти (знеболюючі та противірусні препарати), м’ясні, молочні, хлібо-булочні продукти, воду, овочі, консервацію, солодощі тощо. Також комплектуючі до бензопили, яку передали хлопцям під час попередньої поїздки, олива для двигуна, набір ключів, дві бочки для забору води та інше. Для підтримки бійцям передали дитячі малюнки створені з любов’ю вихованцями ДНЗ «Світанок» с.Великої Киріївки.
Зі словами вдячності за допомогу та підтримку бійців командування 17 ОМПБ 57 бригади вручили грамоти меценату Володимиру Зарічанському, священику Ростиславу Процаніну та волонтеру Аліні Мазур. Такі ж грамоти передали Бирлівській, Березівській, Війтівській, Сумівській та Шляхівській школам.

vinrada.gov.ua