Архієпископ Михаїл звершив чин освячення оновленого іконостасу храму Св. ап. і євангеліста Луки с.Струтинка Липовецького благочиння

 00431 жовтня 2017 року, в день пам’яті святого апостола і євангеліста Луки, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до храму Св. ап. і євангеліста Луки с.Струтинка Липовецького благочиння, де звершив чин освячення оновленого іконостасу та святкову Божественну Літургію на честь престольного свята громади.

Перед храмом владику зустрів і привітав сільський голова Михайло Мікулін, який за традицією підніс Йому запашний коровай.
У церковному притворі настоятель прот.Петро Ковальчук запросив свого архіпастиря звершити освячення оновленого іконостасу та Божественну Літургію.
На запричасному стиху архієпископ Михаїл звернувся до присутніх зі словами проповіді, в якій розповів про земний шлях св. апостола Луки та про ті безцінні скарби, які він залишив нам.
Після богослужіння владика нагородив меценатів Благословенними архієрейськими грамотами. Після чого настоятель подякував владиці за Його молитви та, як символ Євхаристійної єдності, підніс Йому святу просфору.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Липовецького району, настоятель храму прот.Петро Ковальчук, благочинний Оратівського району прот.Ярослав Мацюк та духовенство Липовецького, Оратівського та Жмеринського районів.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії