Благочинний Бершадського району прот.Ростислав Процанін відвідав воїнів у зоні АТО

DSCN326618 жовтня 2017 р. з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького та Брацлавського, благочинний Бершадського р-ну прот. Ростислав Процанін відвідав наших військових в зоні АТО, які перебувають в Ясинуватському р-ні Донецької обл.

У ході перебування серед військових 17 ОМПБ 57 бригади о. Ростислав помолився за доблесне Українське воїнство та окропив усіх святою водою. Вагомий внесок у цій благодійній справі було зроблено постійним меценатом і щирим українцем Володимиром Зарічанським, депутатом Вінницької обласної ради, та його помічником Андрієм Муравинцем. Разом із священнослужителем пан Володимир вирушив на Схід, щоб підтримати бойовий дух наших солдатів. Вони передали захисникам України продукти харчування, воду, чаї, консервацію, засоби гігієни, нову бензопилу та інше забезпечення, яке було зібрано силами ряду шкіл Бершадського району та небайдужими прихожанами храму Покрови Пресвятої Богородиці м.Бершадь. До чаю приватний підприємець Юрій Рогальський передав печиво, яке спекли на його підприємстві. Чимало малюнків та листів діти передали військовим, щоб підтримати їх у нелегку хвилину війни.
Зі свого боку наші бійці подякували маленьким та дорослим волонтерам за їхню турботу та чуйність і передали в школи підписані прапори та календарі з 17 ОМПБ. Все робиться задля великої перемоги України. СЛАВА НАШИМ ВОЇНАМ ТА УКРАЇНІ!!!

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії