У с.Лозувата, що на Липовеччині, відсвяткували храмовий день

DSCN884714 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, громада села Лозувата, що у Липовецькому районі, відсвяткувала день свого престольного празнику.

На запрошення настоятеля ієрея Романа Михайловича, на свято прибули клірики Липовецького благочиння. Святкову Літургію очолив благочинний протоієрей Петро Ковальчук, йому співслужили: настоятель ієрей Роман Михайлович, протоієрей Андрій Граничний, протоієрей Ігор Винярський, протоієрей Степан Шевчук, ієрей Василь Загорянський.
У храмі, під час Богослужіння, витала особлива атмосфера, у маленькій, сільській церквичці відчувалася сила віри, молитви і смирення. Приємно дивувала згуртованість громади, яка у недавньому часі пережила зраду свого попереднього пастиря та багато інших потрясінь, але попри все не втратила єдність і віру в Бога.
Духовенство і миряни також піднесли свої молитви за Україну і усіх її воїнів, які цього дня відзначають День захисника Вітчизни. Протоієрей Петро Ковальчук після проповіді привітав усіх із святом, подякував настоятелю і громаді за плідну працю на ниві утвердження і розбудови Української Православної Церкви Київського Патріархату, та збереження її чистоти, воїнам за жертовність, і можливість мирно молитися, та виголосив уставне многолітня.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії