Архієпископ Михаїл звершив богослужіння на свято Покрови Пресвятої Богородиці

 02714 жовтня 2017 року на свято Покрови Пресвятої Богородиці Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Вишенька Хмільницького благочиння, де очолив святкове богослужіння.

Перед храмом владику зустріли і привітали діти та піднесли Йому запашний коровай і квіти. У притворі храму настоятель прот.Ігор Горохівський, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив Його очолити святкову Божественну Літургію та піднести свої молитви в цей святковий день за нашу державу та за наше воїнство, яке в цей нелегкий час захищає нашу землю від московської орди.
На запричасному стиху проповідь з благословення владики виголосив в.о. благочинного Хмільницького району прот.Іван Пукас.
Після відпусту Божественної Літургії з архіпастирським словом до віруючих звернувся архієпископ Михаїл.
Богослужіння завершилось у ставним многоліттям.
У цей день помолитися та привітати громаду зі святом до храму прибули: заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк, голова Хмільницької РДА Євгеній Буткевич та голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич.
Сьогодні наша держава святкує і День захисника України, тому сугубі молитви у цей день були піднесені і за наших славних воїнів, які в нелегких умовах захищають нашу країну від московської агресії. А також владика разом з духовенством і віруючими помолились за упокій всіх тих героїв, які в різні часи нашої історії поклали своє життя на вівтар незалежності нашої держави.
Владиці співслужили: економ єпархії, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, в.о. благочинного Хмільницького району прот.Іван Пукас, настоятель храму прот.Ігор Горохівський та духовенство благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії