Святійший Патріарх Філарет відвідав штаб Командування Повітряних Сил ЗСУ

 0286 жовтня 2017 року, прибувши до м.Вінниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав штаб Командування ПС ЗСУ. Його Святість зустрів командувач ПС ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов.

У вітальному слові він подякував Святійшому Патріарху за Його візит до штабу та за ту підтримку, яку Його Святість надає Збройним Силам України.
Потім з першосвятительським словом до військовослужбовців звернувся Святійший Патріарх Філарет, після якого нагородив командувача ПС ЗСУ генерал-полковника Сергія Дроздова орденом Святого Володимира Великого ІІІ ступеня. Також орден і медалі з рук Предстоятеля отримала низка офіцерів.

Після нагородження Святійший владика подарував військовим ікону Святого Архістратига Михаїла.
Далі Його Святість звершив освячення прапорів ПС ЗСУ, а Високопреосвященний Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький, окропив особовий склад святою водою.
Після цього Святійший Патріарх Філарет звершив чин освячення наріжного каменя та закладення пам’ятної капсули в підмурок каплиці на честь Святого Архістратига Михаїла.
На алеї слави героїв Його Святість звершив панахиду за загиблими воїнами та взяв участь у покладанні квітів до меморіалу слави.
Святійшого владику супроводжували: Високопреосвященний Агапіт, архієпископ Вишгородський, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого чоловічого монастиря, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, Високопреосвященний Федір, архієпископ Полтавський і Кременчуцький, секретар Вінницької єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Вінницького району прот.Микола Мельник, настоятель храму Прп. Серафима Саровського м.Вінниці прот.Олександр Токарчук та голова відділу по співпраці зі ЗСУ та іншими військовими формуваннями ієрей Віктор Чверкун.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії