Відкриття та освячення садочка в селі Рожична Оратівського району

IMG 2250  30 серпня жителі села Рожична чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як звичайний літній день, але і як день відкриття дитячого садка. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

На запрошення настоятеля місцевої парафії ієрея Діонисія Карпова за християнським звичаєм священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату Оратівського благочиння на чолі з благочинним району протоієреєм Ярославом Мацюком здійснили освячення закладу.
Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: депутат Верховної Ради України Руслан Демчак, перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, голова Оратівської районної ради Галина Лошак, Оратівський селищний голова Ігор Барський, староста Рожичнянського старостинського округу Багінська Н. Б. депутати районної ради Виходзь Ю.П та Виходзь В.П.
Особливі слова подяки лунали голові фермерського господарства «Ескіт» Виходзю Петру Васильовичу, котрий виділив власні кошти в розмірі 1-го мільйона гривень та приймав активну участь в проведені ремонту, благоустрою та облаштуванні приміщення дитячого садка. Першими до нього ввійшли вихованці та їх вихователька Мар’яна Карпова.
Свято супроводжувалось виступами учасників художньої самодіяльності об’єднаної громади.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії