Свято Дня знань у ВННІЕ ТНЕУ відбулось з молитвою

Image281 вересня 2017 року з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Брацлавського, секретар Вінницької єпархії прот.Ігор Сіранчук та настоятель храму Св. вмч. Георгія Побідоносця м.Вінниці прот.Сергій Волох на запрошення директора Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету Бориса Погріщука прибули на свято Дня знань у цей навчальний заклад.

Також в урочистостях до Дня знань та в посвяті в першокурсники Вінницького навчально-наукового економічного інституту й коледжу економіки і підприємництва Тернопільського національного економічного університету взяли участь: заступник голови - директор департаменту освіти та науки Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський, директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук. Посадовці привітали першокурсників та викладацький склад навчального закладу з початком навчального року, побажавши щасливих і плідних студентських років та реалізації задумів і можливостей.
На завершення урочистостей священики звершили молебень та благословили і окропили усіх присутніх святою водою, а також освятили всі аудиторії навчального корпусу інституту.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії