Архієпископ Михаїл звершив чин освячення храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці смт.Оратів

 00527 серпня 2017 року, в неділю 12-ту після П’ятидесятниці, передсвято Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до смт.Оратів, де звершив чин освячення храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці та очолив Божественну Літургію.

Перед храмом владику привітали парафіяни та піднесли за традицією запашний коровай та квіти.
У притворі храму настоятель прот.Андрій Кук, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити освячення храму і очолити Божественну Літургію.
У цей день у храмі зібралось багато віруючих, серед яких було чимало дітей. По завершенні чину освячення престолу і храму архієпископ Михаїл очолив Божественну Літургію. На запричасному стиху владика звернувся до вірних з архіпастирським словом, в якому пояснив різницю між храмами рукотворними і тими храмами, які християни повинні будувати у своїй душі.

Після відпусту богослужіння владика привітав настоятеля і громаду з освяченням храму і нагородив Благословенними архієрейськими грамотами низку благодійників.
Разом з віруючими в цей святковий для громади день у храмі молились представники районної та місцевої влад.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Оратівського району прот.Ярослав Мацюк, благочинний Липовецького району прот.Петро Ковальчук, настоятель храму прот.Андрій Кук та духовенство благочиння.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії