У селі Анютине Чечельницького району освячено капличку

DSC0047919 серпня у свято Преображення Господнього на території приватної садиби в селі Анютине Чечельницького району Вінницької області відбулось освячення новозбудованої каплички на честь святих Зосими і Саватія – покровителів бджільництва.

Фундаторами й будівничими цієї святині є батько Гуренко Валерій Лаврентійович та син Гуренко Леонід Валерійович.
Освячення каплички з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького та Брацлавського, очолив благочинний Бершадського та Чечельницького районів протоієрей Ростислав Процанін. Йому співслужили протоієрей Назарій Лотоцький та ієрей Богдан Стрикалюк. Після освячення маленької святині було звершено освячення перших плодів.

Під час своєї проповіді о.Ростислав привітав усіх зі святом Всемилостивого Спаса, подякував фундаторам за проявлену ініціативу будівництва каплички і наголосив на тому, що Господь наш Ісус Христос звертається до усіх нас із закликом: «Шукайте спершу Царства Небесного, а решту вам додасться».

Не дивлячись на те, що село Анютине налічує лише 12 жителів, на освячення прибуло чимало гостей не лише з навколишніх сіл та Чечельника, а й інших областей України.
Завершилось свято уставним многоліттям.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії