Святкування Дня Хрещення Київської Руси-України в м. Гайсині

DSCN2711У неділю, 30 липня, з благословення Високопреосвященного архієпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла, на центральній площі міста відбувся святковий духовний концерт з нагоди відзначення Дня Хрещення Київської Руси-України.

Організували святкове дійство релігійна громада УПЦ КП м. Гайсина під керівництвом настоятеля протоієрея Ярослава Вольвина.
Святкування розпочалося молитвою за Україну за участі духовенства з різних куточків Вінницької єпархії. Хор священнослужителів під керівництвом прот. Андрія Кука виконав піснеспіви духовно-патріотичної тематики.
У концерті також взяли участь волонтерська дитяча організація "Фабрика добра" під керівництвом волонтерів Наталії Костюк та Юлії Олександрової, які під час концерту з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета були нагороджені медалями "За жертовність та любов до України".
Із закликом до єдності та з молитвою за український народ виступив церковний хор храму Св. Великомученика і цілителя Пантелеймона УПЦ КП м. Гайсина.
На завершення прозвучав духовний гімн України "Боже Великий, Єдиний" у виконанні церковного хору та урочисте многолітня, виконане священнослужителями.
Присутні були приємно вражені побаченим та переповнені радістю і духовним піднесенням, ділилися незабутніми враженнями під час святкової трапези на подвір'ї храму, яку приготували для всіх учасників та гостей свята. Організатори та учасники вдячні Богові за чудовий день та вдале проведення святкового дійства і щиро сподіваються, що ця подія стане початком доброї традиції відзначення духовних подій та визначних дат на Гайсинщині.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії