Архієпископ Михаїл взяв участь у відкритті першого міжнародного open air фестивалю «OPERAFEST-TULCHYN»

 0174 червня 2017 року в другій половині дня Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, у супроводі секретаря єпархії прот.Ігоря Сіранчука прибув до міста Тульчина,

де, на запрошення голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія, взяв участь у відкритті першого міжнародного open air фестивалю «OPERAFEST-TULCHYN» на території Палацу Потоцьких.
Фестиваль відкрив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та голова Вінницької облРади Анатолій Олійник.
Цього року на фестиваль прибули мистці оперного мистецтва з України, Німеччини, Угорщини, Італії та США. Організатором дійства виступила Вінницька облдержадміністрація за підтримки Міністерства культури України. Захід привабив велику кількість слухачів, які вщент заповнили територію навколо Палацу.

Перед відкриттям фестивалю архієпископ Михаїл відвідав парафію Вознесіння Господнього, що у м.Тульчині. Владика привітав парафіян з днем Святої Трійці та побажав їм і надалі з великою вірою у серці пізнавати дари Святого Духа. Також архієпископ Михаїл ознайомився зі станом будівництва храму. Настоятель, благочинний Тульчинського району прот.Василь Коновал разом з прихожанами подякував Його Високопреосвященству за візит і піклування.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії