Вінниця відзначила 72-гу річницю перемоги над нацизмом у роки Другої Світової війни

 0169 травня 2017 року у 72-гу річницю перемоги над нацизмом у роки Другої Світової війни Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, у супроводі секретаря Вінницької єпархії прот.Ігоря Сіранчука, благочинного Вінницького району прот.Миколи Мельника та духовенства Вінницького благочиння

взяв участь в урочистостях по вшануванню пам’яті загиблих героїв Другої Світової війни та героїв, які поклали своє життя, захищаючи Україну від сучасних московських фашистів, які вдерлись на нашу землю, несучи смерть і руїну. Захід відбувався на Європейській площі м.Вінниці.
Після урочистої частини відбулась хода та покладання квітів до пам’ятників загиблим під час Другої світової війни, загиблим героям АТО та героям Небесної сотні.
В урочистостях також взяли участь голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова Вінницької облРади Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, ветерани Другої Світової війни та АТО, інваліди та діти війни, командування ВПС ЗСУ, правоохоронці, громадськість, мешканці та гості міста.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії