Капелан Вінницької єпархії побував на одному із навчальних полігонів НГУ

DSC 840219.07.2017р. військовий капелан в/ч3008 НГУ протоієрей Михайло Бабій відвідав 50-ть військовослужбовців, які проходять бойове злагодження на військовому полігоні в с.Тютьки.

Заява прес-служби Вінницької єпархії

 1Релігійні питання давно є болючими для нашого суспільства, і на них дуже часто спекулюють.
Ми вважаємо, що релігію, церкву чи релігійну риторику не треба використовувати для досягнення будь-якої іншої мети, окрім церковного миру та порозуміння.

Висловлюємо співчуття

glavnaj 500 500Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, та вся Вінницько-Брацлавська єпархія висловлюють глибокі співчуття настоятелю Свято-Феодорівського чоловічого монастиря смт.Вапнярки Томашпільського району архімандриту Серафиму (Котлярову) з приводу смерті його батька - Котлярова Олександра Опанасовича.

Чергова ротація гвардійців в зоні проведення АТО

DSCN853619 червня чергова група гвардійців військової частини 3028 НГУ відбула на схід України для заміни своїх побратимів на ділянці відповідальності в зоні проведення АТО.

Поповнення захисників України

DSC 0916У військовій частині 3028 НГУ 17 червня було людно, не дивлячись на прохолодну і дощову погоду. Однією з військових традицій є урочисте прийняття до своїх лав молодого поповнення, прийняття ними військової Присяги на вірність народу України.

Архієпископ Михаїл відвідав Рівненську єпархію

DSC0995018 червня 2017 року у другу неділю після П’ятидесятниці, всіх святих землі Української, на запрошення Високопреосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський,

Архієпископ Михаїл звершив богослужіння першої неділі після П’ятидесятниці, всіх святих

 03311 червня 2017 року в першу неділю після П’ятидесятниці, всіх святих, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, звершив богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці.

СВЯТКУВАННЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ В КАЛИНІВЦІ

34 червня 2017 року святкування дня Святої Тройці в храмі Святителя Миколая Чудотворця міста Калинівки було надзвичайно людним. 

Храмове свято у с. Юшківці Оратівського благочиння

DSCN08175 червня в День Святого Духа, на запрошення настоятеля парафії Пресвятої Тройці с. Юшківці прот. Ігоря Штима, благочинний Оратівського району прот. Ярослав Мацюк прибув на храмове свято.

Архієпископ Михаїл взяв участь у відкритті першого міжнародного open air фестивалю «OPERAFEST-TULCHYN»

 0174 червня 2017 року в другій половині дня Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, у супроводі секретаря єпархії прот.Ігоря Сіранчука прибув до міста Тульчина,

Архієрейське богослужіння на свято Святої Тройці

 0324 червня 2017 року в день Святої Тройці Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, звершив святкові богослужіння у кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці.