Бойовики-ісламісти в Сирії обезголовили десятки християн: жінок і дітей

Siria

Озброєні бойовики пов'язаного з "Аль-Каїдою" терористичного угрупування "Фронт аль-Нусра" обезголовили десятки сирійських цивільних осіб в населеному християнами давньому місті Маалюля, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на regnum.ru.

Кореспондент агентства Фарс на півночі Сирії повідомив, що терористи "Фронту аль-Нусра" напали 8 вересня 2013 року на християнське місто Маалюля і відрубали голови 30 цивільним особам. Серед загиблих були також жінки і діти.

Також озброєні бойовики викрали в Маалюля в цілому щонайменше 15 християн.

Бої між сирійською урядовою армією і бойовиками опозиції за населену, в основному, християнами Маалюлю тривають майже тиждень і за цей час контроль над містом переходив з рук в руки.

Нагадаємо, що ісламісти повстанці належать до так завної «сирійської опозиції», яка користується підтримкою адміністрації Обами, президента Франції Олланда та інших союзників США. З наміром ослабити урядові сирійські війська, які ведуть боротьбу з ісламістами, Барак Обама намагається заручитися міжнародною підтримкою для масованого бомбардування Сирії. Однак більшість американців та французів виступає проти цієї агресії.

В Україні, у свою чергу, певними колами продукується думка на підтримку антихристиянської коаліції в Сирії, для того, щоб "насолити" Росії, яка підтримує законну владу Сирії.

За матеріалами «Православного оглядача».