ЗАЯВА МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ ЩОДО РІШЕНЬ СИНОДУ УПЦ МП ВІД 25 ВЕРЕСНЯ У СПРАВІ ПРИЗНАЧЕННЯ ВСЕЛЕНСЬКИМ КОНСТАНТИНОПОЛЬСЬКИМ ПАТРІАРХАТОМ СВОЇХ ЕКЗАРХІВ В УКРАЇНІ

title ukМіністерство культури України як спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади, відповідальний за реалізацію державної політики у сфері релігійних відносин, зі здивуванням і категоричним несприйняттям ставиться до окремих ухвал, що були прийняті під час засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (у єдності з Московським Патріархатом), яке відбулося 25 вересня 2018 року.

Вінницька єпархія вітає всіх мешканців Вінниччини з Днем Незалежності України

inddayuaСьогодні, у 27 річницю Незалежності України, наша радість затьмарена війною на Сході, нам нелегко даються перші кроки по створенні дійсно незалежної, сильної, процвітаючої держави, але віра у Всемогутнього Бога, Його всеохоплююче милосердя, надія на краще майбутнє, любов до Всевишнього, своєї Батьківщини та українського народу є тим дороговказом, який приведе нас до такої омріяної мети – вільної та могутньої України.

ПОРОШЕНКО: УКРАЇНА БУЛА МАТІР'Ю ДЛЯ РПЦ, А НЕ НАВПАКИ

PorohПрезидент Петро Порошенко в інтерв'ю сербському телеканалу РТС заявив, що кожна країна має право на незалежну Церкву і закликав світ підтримати Україну в наданні автокефалії православної Церкви, інформує прес-служба Президента.

СБУ РОЗСЛІДУЄ АНТИУКРАЇНСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ УПЦ (МП) НА ДОНБАСІ

7a43cde6fae246dbbb5b5bffffea7fd7w1023r1s-848d92f9f5684dbbab4dbe6076cadf9aНа Донбасі Росія активно використовує священиків Української Православної Церкви (Московського Патріархату) у діяльності, спрямованої проти України.

Більшість мирян України (44%) відносить себе до Української Православної Церкви Київського Патріархату

1Згідно даних соціологічного опитування фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, найбільша кількість людей, що не вірить в Бога визначена на Слобожанщині та Донбасі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

СБУ объявила предостережение двум священникам (МП) за антигосударственную пропаганду

SBU MPСотрудники Службы безопасности Украины объявили в Житомирской области официальные предупреждения двум священникам, которые проводили среди прихожан антигосударственную пропаганду в поддержку агрессии Российской Федерации против Украины, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на УНН.

Пограничники задержали священника УПЦ из батальона сепаратистов «Восток»

Separ MPГосударственная пограничная служба Украины сообщила о задержании члена незаконных вооруженных формирований на востоке страны, который является одновременно священником Украинской Православной Церкви (Московского Патриархата), сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на Радио Свобода.

Соціологи: більшість населення України відносить себе до Київського Патріархату

1На сайті Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» опубліковані результати дослідження, проведеного Фондом спільно з соціологічною службою «Ukrainian Sociology Service» з 25 грудня 2014 року по 15 січня 2015 року на замовлення Міжнародного центру перспективних досліджень в 11 регіонах України.

22 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні

 057Історія органічно пов'язана з пам'яттю, яка долає невпинний час, долає забуття. В цьому непересічна культурна значимість пам'яті. Безпам'ятство — це невдячність перед минулим і безвідповідальність перед майбутнім. Щоб не помилятися в майбутньому, ми повинні пам'ятати про свої помилки в минулому.